Хто сказав, що не можна приготувати випічку без борошна?

Звісно ж,  можна. І такі десерти виходять нічим не гірше, а навіть смачніші та корисніші. Наприклад, той же  торт без борошна – це оригінальний рецепт, який не забирає багато часу, завжди виходить смачним і насправді тане в роті. Варто спробувати, щоб самому переконатися в цьому.

Кондитерський Курс «Сучасна кондитерська справа» буде корисним для осіб, які лише починають вивчати кондитерську справу: на курсі вивчаються базові навики роботи з тістом, кремами, кондитерськими інгредієнтами та продуктами, робота з кухонним інвентарем та приладдям;  Для осіб, які випікають вдома:учасники матимуть можливість поділитись досвідом, та опрацювати проблемні моменти при випіканні на домашній кухні, отримають навики у приготуванні сучасних десертів та тортів.

Інгредієнти:

Для тіста:

 • 300 г. темного шоколаду 65%
 • 50 г. вершкового масла
 • 160г. цукру
 • 5 яєць
 • 60 мл. кавовий лікер “Шарлотта”

Для декору:

 • 150 г. вершків 35%
 • 100г. темного шоколаду 65%
 • свіжі ягоди

 На Кондитерському Курсі «Сучасна кондитерська справа» учасник отримує: Робочий зошит з рецептами, інгредієнти, продукти, приладдя для випікання та всі необхідні матеріали; Протягом навчання та після проходження курсу учасник має онлайн підтримку кондитера та організаторів курсу; Після закінчення учасник отримує сертифікат та рекомендації щодо працевлаштування за бажанням.

Спосіб приготування:

ПРИМІТКА:  Пропорції інгредієнтів розраховані для торта на форму діаметром 24см. Підготувати форму для торта, її підставку (низ) викласти пергаментним папером. Змастити маслом краї форми.

Читайте також:  Що Приготувати із Смородини?

 1. Розігріти духовку до 170C.
 2. На водяній бані розтопіть шоколад і масло, потім охолодити до кімнатної температури.
 3. Яєчні жовтки відокремити від білків. Білки поставити в холодильник. Тим часом, збити яєчні жовтки, додати 2/3 цукру.
 4. Яєчні білки збити до середніх піків, потім додати цукор, продовжуючи збивати по столовій ложці додавати цукор, що залишився, збиваємо до отримання жорсткої консистенції піни.
 5. Яєчні жовтки змішати з шоколадною масою, додати кавовий лікер “Шарлотта”. У масу додати яєчні білки, перемішати лопаткою і вилити у форму. Випікати в попередньо розігрітій духовці 30-35 хв. Перевірити на готовність зубочисткою, якщо крихт немає – готовий.
 6. Приготуйте шоколадний ганаш – шоколад розламати невеликими шматочками і залити заздалегідь нагрітими вершками.
 7. Ми залишаємо на 5 хв, потім перемішати до однорідного стану і вилити зверху на торт.

 

Під час навчання на Кондитерському Курсі «Сучасна кондитерська справа» учасники долучаються на певні етапи приготування десертів, це дозволяє отримати практичний досвід та отримати теоретичні знання від кондитера.

Send this to a friend