Все про шоколадний ганаш! 🍫

Ганаш – це емульсія вершків і шоколаду. Ганаш використовують для наповнення цукерок, печива, макаронс, тортів. шоколад

Ганаш Чорний шоколад

Універсальна пропорція для такого шоколаду 1:1. Тобто рівні частини шоколаду та вершків. Але пам’ятайте чорний шоколад з вмістом какао масла від 70%, а вершки від 30% жирності.

Приготування:

Чорний шоколад – 100 гр
Вершки – 100 гр.
Вершки гріємо, доводимо до кипіння. Виливаємо на шоколад і перебиваємо блендером. Ставимо в холодильник для стабілізації на 6-12 годин.

Ганаш Молочний шоколад

Якщо вам потрібно зробити молочний ганаш, то пропорції інші. Співвідношення 3:2, тобто 3 частини молочного шоколаду і 2 частини вершків.

Приготування:

Молочний шоколад – 300 гр
Вершки – 200 гр
Приготування таке ж саме як з чорним шоколадом.

Ганаш білий шоколад

При приготуванні ганашу на білому шоколаді потрібно дотримуватись пропорцій 2 частини білого шоколаду, 1 частина вершків, і 20% масла від маси шоколаду+вершків. Тут масло потрібно для еластичності та стабілізації крему. До ганашу чорного і молочного шоколаду ви також можете додавати масло, це покращить їх текстуру. Масло потрібно брати 82 % жирності. 

Приготування:

Білий шоколад – 200 гр
Вершки – 100 гр
Масло – 50 гр 

Нагріваємо вершки до кипіння, виливаємо на шоколад. Перемішуємо до розчинення шоколаду, додаємо масло і перебиваємо блендером.


🍒Якщо потрібно зробити ягідний ганаш, ви частину вершків замінюєте на ягідне чи фруктове пюре.

Готуйте шоколадний ганаш із задоволенням! В нас на кондиетрських Майстер-класах ви можете навчитись готувати ще більше десертів та тортів!

Переглянути деталі