7 фантастичних способів очистити і нарізати фрукти!

Здавалося б, що тут думати?

Взяти маленький гострий ножик і акуратно прочистити ним шкірку, чи нарізати фрукт тонкими слайсами і викласти на тарілку.

 

Це, мабуть, самий традиційний спосіб дістатися до м’якоті плоду. Але далеко не завжди виходить вдало здійснити це. Особливо якщо мова йтиме про фрукти, які мають дуже ніжну шкіру або зібрані всередині нього соковиті зерна, як, наприклад, у граната.

 

Ось декілька способів очистки та нарізки фруктів!

 

Зберігайте собі, та діліться з друзями!

 

  1. Ложка для ківі

Цей заморський фрукт, багатий йодом і вітаміном С. Зазвичай їдять його попередньо очистивши від шкіри. Але через ніжну м’якоть простіше розрізати його навпіл і дістати вміст за допомогою чайної ложки. Якщо ж потрібно отримати повністю очищений фрукт, то відрізавши верхівку ківі, акуратно зніміть з нього шкірку робочою частиною ложки .

 

  1. Удар по гранату

Спроба отримати насіння з граната може обернутися справжнім феєрверком з зерен плода, які потім доведеться шукати по всій кімнаті. Щоб не допустити такого повороту подій, краще розріжте гранат навпіл, трохи розтягніть його руками, послаблюючи місця кріплення насіння. Потім, утримуючи половинку плоду над мискою, вдарте по його шкірці дерев’яною ложкою. Так зерна слухняно виявляться на  дні посуду.

 

  1. Манго в склянці

Як і ківі, цей південно-східний гість має тонку шкірку. Зазвичай манго намагаються очистити десертним ножем подібно картоплі. Але є спосіб простіше! Для цього потрібно розрізати фрукт на дві половини і зрушити його шкірку за допомогою обідка скляного келиха або склянки. При акуратному, не дуже сильному натисканні на плід, м’якоть манго потрапляє прямо в стакан, а його шкірка залишається  ззовні.

 

  1. Апельсиновий Екватор

Мало хто любить чистити апельсин. Його шкіра щільно прилягає до м’якоті, і тому цедра відділяється не так просто і швидко, як, наприклад, у мандарина. Але апельсини з товстою шкіркою можна очистити набагато простіше. Візьміть невеликий, гострий ножик розріжте уздовж радіуса апельсина, (по екватору немов). Розріжте тільки шкірку, намагаючись не зачепити м’якоть. Потім, відігнувши в одній з ділянок лінії трохи шкірки, просуньте туди свій великий палець, щоб зняти шкірку миттю.

 

  1. Коктейльна полуниця

Це одна з найулюбленіших ягід літа. Єдине, що може перешкодити по-справжньому нею насолодитися – її зелені чашолистки. Їх, як правило, зрізають звичайним ножем, але разом з ними нерідко зникає і частина дорогоцінної м’якоті. Є простий спосіб позбутися від листочків, не порушивши цілісності ягоди. Візьміть звичайну соломинку для коктейлів (краще побільше, призначену для молочних напоїв) і проткніть полуницю з нижньої частини – вгору (посередині плоду). Так листочки виявляться на кінчику соломинки, а ягода залишиться цілою.

 

  1. Кавунові кубики

Ця водяниста і солодка ягода – частий атрибут літніх пікніків. Кавун відмінно втамовує спрагу і освіжає у спеку. Але при нарізці і поїданні цього продукту складно не забруднитися. Є не дуже простий, але дуже практичний метод, як очистити кавун без особливих проблем. Потрібно розділити ягоду навпіл, а потім зробити кілька поздовжніх надрізів з боків і зверху ,хрест-навхрест по його м’якоті. Після чого фрукт перевертають і витрушують в тарілку. Таким чином виходять акуратні кавунові кубики.

 

  1. Ананас за хвилину

Стиглий і соковитий ананас – відмінна прикраса святкового столу. Але як тільки справа доходить до «вази» з фруктами, то відразу виникає чимало запитань і сумнівів про правильні способи очищення і нарізки ананаса. Але для цього потрібен лише ніж і трохи терпіння. Насамперед зрізають верхівку із стеблами і нижню частину плода, при цьому важливо, щоб зрізи були рівними. Потім, стійко закріпивши плід у вертикальному положенні, починають акуратно зрізати з його боків шкірку у вигляді смужок. Таким чином ви зможете очистити ананас не більше, ніж за хвилину.

Також  читайте на нашому  Блозі:

Страва, яку потрібно навчитися готувати до 25 років

7 Хитростей на Кухні, Про Які НЕ Знає Навіть Ваша Мама