Топ оформлення тортів 2017!

Ми зібрали для вас найпопулярніші види оформлення тортів 2017 року!

Мастика

Полотно з мастики або виліплені фігурки, що прикрашають верхівку, стали безперечним фаворитом усіх весіль і днів народжень.

Курс Тематичне оформлення тортів” Для осіб, які лише починають вивчати кондитерську справу: на курсі вивчаються базові навики роботи з тістом, кремами, кондитерськими інгредієнтами та продуктами, робота з кухонним інвентарем та приладдям.

Голий торт

Простота і натуральність – ось основні характеристики, які треба тримати в голові при створенні цього десерту.

«Голий» торт прагне до природності, тому при приготуванні та оздобленні використовується все, що можна отримати безпосередньо від природи. Для прикраси торта активно використовуються свіжі фрукти і ягоди, а також – особлива фішка цього десерту – живі квіти та листя. Втім, можна викласти на торт все, що ви вважаєте натуральним.

Крем

Щоб ваш торт в результаті вийшов привабливим і апетитним, при його оформленні потрібно використовувати саме масляний крем.

Він стійкий, прекрасно тримає форму, не осідає і не розпливається.

Готується він всього з двох продуктів – вершкового масла кімнатної температури й згущеного молока.

Учасник на курсі “Тематичне оформлення тортів” отримає робочий зошит з рецептами, інгредієнти, продукти, приладдя для випікання та всі необхідні матеріали.Після закінчення учасник отримує сертифікат про проходження курсу.

 

Айсінг

Айсінгом називається щільна глазур, за допомогою якої прикрашають кондитерські вироби.

Нею дуже легко вимальовувати різні фігурки на тортах або робити прекрасні мережива.

Для приготування цього продукту буде потрібно багато терпіння, так як весь процес виготовлення відбувається тільки в ручну без використання міксера та іншої техніки.

Дзеркальна глазур або як ще називають гляссаж готується з продуктів, які можна купити майже в будь-якому магазині. Зазвичай основні її складові – це вода, цукор, желатин, глюкозний сироп, шоколад. Залежно від виду глазурі ще додають барвники, какао, ваніль, згущене молоко, патоку та інші інгредієнти.

 

 

 

 

 

Безе

Ніжне безе – запечені збиті з цукровою пудрою яєчні білки – смачний десерт і гарні прикраси для торта. Маленькими напівкруглими безе можна прикрасити боки та верх торта. Крем «мокре безе» підходить для створення великих квітів – він стійкий, не осідає і зберігає форму.

Фрукти та Желе

Фруктове оформлення не тільки апетитно виглядає, але і дуже корисне. Можна використовувати практично будь-які плоди, які не мають занадто багато соку і не володіють вираженою кислинкою або терпкістю. Підійдуть банани, полуниця, ананаси, яблука, малина, ківі та навіть лимони.