Помилка №1: ​​Перемішувати тісто якомога довше

Можливо, це стане для вас відкриттям, але в тісті для млинців повинні бути присутніми грудочки. Тісто, насправді, зовсім не повинно бути максимально однорідним.
Перемішувати тісто потрібно рівно до того моменту, поки всі інгредієнти не об’єднаються, після чого потрібно зупинитися. Краще нехай в тісті будуть грудочки (не турбуйтеся, в готових млинцях вони будуть зовсім непомітні!), ніж в результаті отримати плоскі, гумові млинці.

Помилка №2: Занадто багато олії

Зазвичай при нагріванні олія розтікається по краях сковороди. Тому якщо ви просто наллєте масло на сковороду, вийде, що в одній частині сковороди багато олії, а в інший її і зовсім немає. У підсумку, ви отримаєте млинці, які частково сирі і частково піджарені.
Чим тонше шар олії, тим краще, і ніколи не наливайте її прямо на сковороду. Замість цього, злегка змащуйте сковороду рослинною олією за допомогою пензлика, використовуйте паперовий рушник, щоб прибрати надлишки.

Помилка №3: Випікати на вершковому маслі

При випіканні не варто використовувати вершкове масло, млинці вийдуть жирними.
Найкраще змащувати сковороду шматочком сала або половиною картоплини, змоченою рослинною олією.

Помилка № 4. Робити млинці на неправильній сковорідці

Якщо візьмете сковорідку з нержавійки – всі млинці до неї пристануть і не перекинуться.
Краще пекти на сковороді з антипригарним покриттям, можна також взяти чугунну сковороду, її добре розігріти і промаслити.

Помилка № 5. Випікати одразу ж після замісу тіста

Не можна випікати одразу після замісу тіста, інакше млинці вийдуть гумовими і не будуть добре перевертатися.
Замісіть тісто, дайте йому постояти не менш 20 хвилин в теплому місці. За цей час борошно віддасть свою клейкість тісту, всі інгредієнти дійсно якісно змішаються.

Читайте також Начинки для млинців >>>

Send this to a friend