Молекулярний бисквіт, він же спонж-кейк, він же бісквітний мох (саме так називають його в народі) – дуже оригінальний кондитерський винахід для декору сучасних тортів, тістечок та інших вишуканих десертів.

На професійному рівні кондитери використовують для виготовлення цього чарівного декоративного «секретного інгредієнта» спеціальні сифони.

Спрощена версія приготування бисквітного моху потребує мінімуму продуктів, які є на кухні в кожної господині, і наявності мікрохвильової печі.

На наших кондитерських курсах ми вивчаємо багато таких лайф-хаків та секретів;)


Отже інгредієнти:

  • 2 яйця
  • 25 грам цукру
  • 60 грам меду
  • 50 грам борошна
  • 10 грам розпушувача для випічки

Процес приготування:

  1. З’єднати в одній ємності яйця, цукор і мед. Збити до повного розчинення цукру і утворення пишної стійкої піни (готуємо стандартну яєчно-цукрову базу для бісквіта).
  2. Борошно змішати з розпушувачем. Невеликими порціями ввести в бісквітне тісто. Об’єднати всі інгредієнти до однорідної структури. Добре збити. На даному етапі в тісто додається харчовий барвник. Можна розділити масу на кілька порцій і кожну зафарбувати своїм кольором. Барвника треба зовсім трохи.
  3. Швидко вводимо барвник в тісто, перемішуємо і розливаємо тісто в термостійкі чашки або в звичайні одноразові паперові ( Не пластикові!!) стаканчики.
  4. Накриваємо посуд зверху харчовою плівкою, ставимо чашки в мікрохвильову піч. Випікаємо при звичайній температурі для розігріву їжі протягом 1-1,5-2 хвилин (час варіюється в залежності від особливостей кожної печі, а тому – тестуємо і перевіряємо досвідченим шляхом найбільш правильний для вас варіант).
  5. Оригінальний декор для ваших десертів готовий).

Send this to a friend