Головний тренд Кондитерського мистецтва сьогодні – це мінімалізм. Все частіше бачимо, що відомі кондитери прикрашають свої вироби вишуканим декором з шоколаду… При тому, що декор може бути від простеньких шоколадних пелюсток та дисків до великих фігур – кулі, гнізда….все чого тільки дозволяє фантазія майстра.

Звичайно ж якщо ви слідкуєте за сучасними солодкими трендами, печете вдома або на замовлення, то вас зацікавило – де ж купити такий декор?) Всі ж прагнуть вдосконалити не тільки смак, а й вигляд свого творіння?)

Насправді такий декор кожен кондитер робить самостійно. І якщо розібратись в його приготуванні, то можна сказати, що це не найважче, з чим ви стикались на вашому кондитерському шляху. Але тут, беззаперечно, треба добре вникнути в теорію, та звичайно ж – практика практика та ще раз практика. Можна дивитись відео-уроки в інтернеті, читати корисні статті, відвідувати спеціальні курси та майстер-класи. Звичайно ж відео-уроки та курси – корисніші для засвоювання такого матеріалу, бо завжди краще побачити як це робить професіонал, ніж зіпсувати багато продуктів самостійно)

Ну і звичайно ж покажемо вам декілька робіт справжніх професіоналів для натхнення)

Якщо вам цікава тема темперування шоколаду, шоколадного декору, шоколадних цукерок, то вас може зацікавити наш курс по Шоколаду від Київського Шоколат’є Дмитра Дударенка.