Детально про збірку торта та його оформлення!

Розріз мусового торта:Хрусткий шар – це найпікантніша частина торта, вона здатна перетворити ваш десерт і урізноманітнити текстуру. Хтось вважає, що це найсмачніша частина торта, деякі ж, навпаки, не люблять такі несподіванки в ніжних мусових десертах. Тому додавати хрусткий шар чи ні – вирішувати тільки вам, але спробувати однозначно варто. Тільки обов’язково використовуйте тут якісні інгредієнти! Не треба замінювати ніжну вафельну крихту на кукурудзяні пластівці, навіть найніжніші – це все одно буде зовсім інша історія, далека від класики сучасного десерту.
Читайте також:  ВСЕ, що варто знати про Мусові Торти частина 1
Збірка торта – дуже відповідальний і хвилюючий момент. Тут все важливо робити точно, рівно і акуратно. Отже, на момент складання ваша начинка і хрусткий шар повинні бути заморожені в «крижаній камінчик». Бісквіт повинен бути вже остиглий, а мус приготований.

Майстер-клас «Французькі десерти від Дмитра Дударенка» у м. Чернівці
Починаємо збирати торт у формі в перевернутому вигляді, тому для початку виливаємо на дно шар мусу (приблизно 1 см) – це буде верхівка вашого торта, відправляємо в морозилку на кілька хвилин, щоб верхній шар трохи схопився і наша начинка не потонула в ньому. Потім дістаємо форму з морозилки і кладемо туди начинку, акуратно вирівнюючи і центруючи її, щоб в результаті розріз торта був рівний. Відразу поверх начинки виливаємо ще мус (потрібно покрити начинку).Якщо у вас є хрусткий шар, то ви можете розмістити його безпосередньо перед бісквітом, впритул до нього, або трохи раніше. На цьому етапі просто занурюється (не повнястю) хрусткий шар в мусі. Додаємо ще мус, щоб залишилося буквально трохи місця 0,5-1 см в залежності від товщини вашого бісквіта. Бісквіт кладемо поверх мусу. Тепер вирівнюємо поверхню форми, прибираючи надлишки мусу, покриваємо поверхню харчовою плівкою і прибираємо в морозилку на ніч або приблизно на 8 годин, до повного застигання десерту.

Читайте також: ВСЕ, що варто знати про Мусові Торти частина 2

Під час навчання на майстер-класі «Французькі десерти від Дмитра Дударенка» у м. Чернівці  учасники дізнаються що таке конфі, як приготувати ідеальне пісочне тісто, зробити муси з різними смаками, надати бісквіту індивідуального смаку, навчитись декорувати у сучасних стилях, і звичайно ж дізнаються усі секрети приготування всіма відомого печива макаронс.


Покриття торта – відбувається на наступний день. Для цього використовуємо підготовлену напередодні дзеркальну глазур або велюр.
Дзеркальна глазур наноситься при певній робочій температурі. Залежно від типу глазурі температура різна, але зазвичай вона складає 32-35 ° С. Торт виймається з форми, встановлюється на підставку, наприклад, перевернутий стакан від блендера, який, в свою чергу, встановлюється на тарілку або деко, обтягнутий харчовою плівкою. Глазур виливається на торт швидким і впевненим рухом по колу. Надлишки глазурі з плоскої поверхні форми скидаються довгим і плоским кондитерським шпателем. Даємо глазурі стекти і після прибираємо надлишки по нижньому краю торта, зрізуючи або підвертаючи їх всередину за допомогою невеликого ножа або шпателя. Тепер за допомогою двох шпателів або шпателя і ножа акуратно переносимо торт на підкладку.

Для покриття торта велюром необхідний фарборозпилювач. Обов’язково купуйте якісний, який буде здатний акуратно розпорошувати велюр, створюючи дрібну краплю, що застигає в оксамитову крихту, в іншому випадку це будуть бризки, які ляжуть на торт неохайними плямами. Для велюру змішується розтоплений шоколад і какао-масло в пропорції 1: 1 і пробивається блендером з додаванням жиророзчинного барвника.

Під час навчання на майстер-класі «Французькі десерти від Дмитра Дударенка» , у м. Чернівці для тих хто лише починає відкривати для себе кондитерську справу — зрозуміє важливі техніки та принципи приготування французьких десертів.

УВАГА! Гелієві барвники зазвичай не підходять, тому що не розчиняються в велюрі. Для фарбування шоколаду гелієві барвники можна використовувати тільки разом з добавкою Americolor Flo-Coat. Перевірте ваш барвник: спочатку розчиніть його в столовій ложці велюру, щоб вберегти себе і свій торт. Наносити велюр найзручніше, встановивши торт на підставку у великій коробці, поставленій вертикально.

Для того, щоб дізнатись ще більше підписуйтесь на наш канал Telegram