Candy Bar (Кэнди бар) – це солодкий стіл, – це вишуканість будь-якого свята, це стильний і декорований стіл зі всіма солодощами. Тому ділимось з Вами правилами КендіБару.

Яке б свято ви не планували – весілля чи день нардження, на 100 чи на 10 людей – солодкий стіл стане яскравою деталлю вашого свята! Сама ідея солодкого столу полягає в тому, щоб використовувати нескінченну кількість найрізноманітніших солодощів – від зафіру, цукерок та мармеладу до порційних десертів в стаканчиках, еклерів та мусових або бісквітних тістечок.

Правила оформлення Кенді – Бару прості, але в той же час дуже важливі. Чи притримуватись їх – вирішувати вам, але вони точно допоможуть вам зробити ваше свято ще більш яскравим)

В червні в нас буде курс по оформленню Кенді-Бару, де ми навчимо не тільки готувати різні порційні десерти, а й декорувати їх, та оформляти стіл.

Правило №1

Ваш солодкий стіл повинен бути виконаний в одному стилі. Солодкий стіл повинен відповідати визначеній тематиці – романтичний стиль, дитячий кенді-бар, тематичний кенді-бар в стилі різних країн, ніжний весільний стіл, стиль Хеллоуін або будь-який інший.

Правило№2

Важлива кількість десертів на столі – не потрібно робити 20 різних видів солодкого, достатньо буде 5 десертів, але їх кількості повинно бути достатньо, щоб кожен гість зміг продегустувати 2-3 види.

Правило №3

Приготуйте спеціальні пакетики або коробочки, щоб ваші гості могли забрати ласощі з собою додому. На столі обо’вязково мають бути присутні серветки, вилки

Правило №4

Це дуже важливе правило, що складає всю ідею CANDY BAR – декор Столу, який повинен привернути увагу гостей! Як раз тут представляється можливість реалізувати свій творчий потенціал. Це можуть бути всілякі вази, тарілки, горщики, підставки, вони можуть бути різного розміру і різної форми. Дуже гарно виглядає Багатоярусна композиція на столі, використовуйте різні підставки, коробки, столики! Прикрашайте ваш стіл різними декоративними свічками, квітами, статуетками, гілочками дерев, керамічними фігурками, шарами. Для створення акценту на загальному стилі вашої композиції прикрашайте вази та бокали стрічками загальної кольорової гами  (в колір десертів або скатертини). Моєна зробити Великий Плакат з Привітанням на честь свята. Ваш солодкий стіл повинен приваблювати гостей не тільки за смаком, але й яскравим і стильним оформленням, так щоб біля нього хотілося сфотографуватися.

Правило №5

У кожного Кенді-Бару має бути головний елемент, центральна деталь столу. Також це  може бути торт, або ж якийсь особливий десерт, який буде задавати стиль всім іншим солодощам на столі. І тоді ваш CANDY BAR стане запам’ятовуватися)

Ще більше порад, секретів та рецептів на нашому телеграм каналі Culinaria