Ніколи Не купуйте Круасани!

Ніколи Не купуйте Круасани!

Чому?

Тому, що їх варто приготувати самостійно, в домашніх умовах!

 

Інгредієнти :

Борошно пшеничне 450 г

Дріжджі 8 г

Цукор пісок 60 г

Яйце куряче 2 шт

Масло вершкове 180 г

Олія 20 г.

Сіль 5 г

 

Спосіб приготування :

  1. Дріжджі розвести в 150 мл теплої води, дати постояти 10 хв., перемішати. Просіяти борошно, висипати в глибоку миску . 30 г вершкового масла розім’яти руками і розтерти з мукою. Добавити 1 яйце, цукор, 1/2 ч. л. солі, дріжджі та вимісити гладке еластичне тісто (місити 10-15 хв.).
  2. Стіл присипати борошном, тісто розкачати в прямокутник розмірами 50 х 20 см. Масло, що залишилося розім’яти і розділити на 3 часті. Змастити 1/3 масла на 2/3 поверхні тіста, відступивши від країв тіста 2-3 см. (Масло не повинно повністю розтанути, а складатися з невеликих грудочок).
  3. Змащену поверхню звернути на половину і прикрити іншою частиною тіста. Вийде тришаровий прямокутник розмірами приблизно 17 х 20 см. Краї тіста добре заліпити руками, щоб масло не вилізло при подальшому розкачуванні тіста. Тісто розгорнути на 90 ° вправо і знову розкачати в прямокутник розмірами 50 х 20 см. Тісто обережно перекласти на лист пергаменту, закрити другим листом, згорнути навпіл, накрити рушником і покласти в холодильник на 30 хв.
  4. Після закінчення зазначеного часу перекласти тісто на посипану борошном поверхню. Повторити попередню процедуру ще 2 рази.
  5. Повторити ще 3 рази попередню процедуру, але вже без масла. У холодильник тісто покласти тільки після третього повтору.
  6. Тісто розкачати в прямокутник розмірами 52 х 30 см, накрити рушником і залишити на 10 хв. Потім розрізати тісто, на 8 трикутників по 13 см .приблизно. Згорнути з трикутників круасани, покласти кінчиком вниз на змащений олією лист, надавши їм форму півмісяця.
  7. Відстань між круасанами мінімум 5 см. Змастити круасани яйцем і залишити на 40 хв. для підняття (краще в холодну духовку, щоб не було потоків повітря, інакше круасани підсохнуть). Розігріти духовку до 220 ° С. Випікати близько 15-20хв.

 

Для начинки можна застосовувати: домашні джеми, креми, згущене молоко, свіжі фрукти, шоколад тощо.

Ідеально поєднуються із кавою, соком, чаєм чи молоком.

Хочете дізнатися якими кремами можна наповнити круасани та чим їх прикрасити ?

Це все та ще багато іншого читайте на нашому БЛОЗІ: culinar-academy.com