Чому медівник такий популярний?)Чому медівник такий популярний?)

Майже всі його люблять, бо робиться він з простих і недорогих продуктів, які майже завжди є на кухні. 

Інгредієнти

  • Для тіста:
    -3 яйця-150 г
  • . меду-100 г. масла вершкового-100 г. цукру-1,5 ч.л. соди-350 г. борошна
  • Крем:
    -500 г. сметани 20%-200 г. вершків 33% -38%-180 г. цукру-200 г. ванільний цукор

Готуємо тісто

Крок 1

Яйця злегка збити, до однорідності. Додати мед, масло, цукор. Зробити водяну баню – поставити ємність в каструлю з киплячою водою. Підігрівати до моменту поки яйця, масло і мед не перетворяться в однорідну суміш. Періодично помішувати для прискорення процесу. Зняти з вогню, додати соду. Добре перемішати. Додати частинами борошно, кожен раз добре вимішуючи ложкою. Тісто виходить тепле, в’язке, липке – так і повинно бути. Не потрібно  додавати більше борошна, якщо у вас вийшла така ж консистенція.

Крок 2

Деко добре змастити маслом. 1/5 частина тіста (170 г.) покласти на центр дека.

Підготувати кришку від каструлі або велику тарілку діаметром приблизно 25 см. Легкими рухами руки розтягнути тісто в коло. Тісто буде липнути до руки – це нормально. Розтягнути в коло трохи більше, ніж кришка.

ПРИМІТКА: Чим рівномірніше розрівняєте коло, тим рівніше буде корж.

Крок 3

 Поставити в розігріту до 200 градусів духовку. Випікати 5-8 хвилин. Корж повинен стати темним з червонуватим відтінком, але краї не повинні потемніти і пересохнути.

Крок 4

Готовий корж, поки ще він теплий, обрізати по діаметру  кришки. Таким же чином спекти інші коржі (виходить всього 5 штук). Не забувайте кожного разу змащувати деко олією. Зручно випікати на двох деках – поки один корж печеться, ви другий розтягує. Випечені обрізки подрібнити в блендері, або будь-яким іншим способом, який вам зручніший.

Готуємо крем

Вершки збити до густини. Додати цукор, ванільний цукор, сметану, збивати до моменту розчинення цукру.

Збираємо торт

Перший корж покласти на велику тарілку або на дошку. Змастити приблизно 1/5 частиною крему. Крему виходить дуже товстий шар, він пізніше вбереться в корж. Так само викласти всі коржі, кожен раз змащуючи кремом. Верхній корж теж змастити кремом. Також обмазати кремом боки торта.

Посипати зверху крихтою (що залишилася з коржів), і з боків теж. Поставити торт пропитуватись на 10-12 годин в холодильник.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - кондитерська-арен-2019-1.png
Переглянути >>>>