Красивий та смачний торт- запорука гарного свята!

Красиво оформлений торт радує око, здатний зачарувати і здивувати гостей.

Перед господинями завжди повстає питання, як зробити торт, та й усю випічку,  не тільки смачною, але й щоб на вигляд її хотілося одразу з’їсти.

Майстер клас  Торти в стилі малазійської техніки буде корисним : Для осіб, які лише починають вивчати кондитерську справу та випікають вдома: на курсі вивчаються нивики роботи з кремами, кондитерськими інгредієнтами та продуктами.

Технік та оформлення випічки, сьогодні існує безліч. Для цього використовуються різноманітні пристосування, з яких самим недорогим і доступним є кондитерський шприц або мішок з насадками.

Сьогодні ми розповімо про оформлення тортів у МАЛАЗІЙСЬКОМУ СТИЛІ.

Малазійська техніка оформлення випічки – це оформлення, яке здійснюється за допомогою кремів, із застосуванням кондитерського мішка та різних насадок. За допомогою цього можна зробити квіткові композиції  на Ваш смак: хризантеми, ранункулюси, півонії, гортензії, яблуневий цвіт, скабіози і інших квітів.

Для кондитерського шприца крем підбирається досить густий, пластичний, який добре зберігає форму. Занадто густа маса видавиться з насадки нерівномірно, а суцільними шматками. А надто рідка – розтечеться відразу після нанесення прикраси на поверхню або боки торта. Тому основний параметр для вибору рецепту крему – його консистенція.

Формат майстер класу Торти в стилі малазійської техніки –   учасники роблять квіти самостійно під керівництвом кондитера.

Торт у малайзійському стилі можна приготувати за різними рецептами. Зазвичай під шаром чудових квітів ховається звичайний бісквіт. Головна умова – циліндрична форма. Якщо ви вирішили освоїти прикраса тортів у малайзійському стилі, використовуйте прості, перевірені рецепти коржів.

Оформлювати десерти в Малазійському стилі почали в Малайзії, звідти ця мода швидко поширилася в Китай, Корею, Японію, Сінгапур та інші східні країни.

ВАЖЛИВА ОЗНАКА МАЛАЗІЙСЬКОЇ ТЕХНІКИ:

Кольори.  Головною відмінністю оформлення тортів у малазійському стилі є те, що кольори мають натуральні відтінки. Це забезпечується тим, що використовуються натуральні барвники соки ягід, овочів та фруктів. Приглушена кольорова гама з безліччю натуральних відтінків – це неодмінний ознака, якою повинен володіти кожен торт, який оформлений  малайзійському стилі.

Малазійські торти оздоблені масляним кремом. Останнім часом багато хто ставиться до нього упереджено.. Але торти у малайзійському стилі, які  вражають уяву, готують саме з застосуванням масла.

На Майстеp класі Торти в стилі малазійської техніки учасникам надаються всі необхідні матеріали для навчання.Після закінчення учасник отримує сертифікат про проходження курсу.

 Крем швейцарська меренга – один з найпоширеніших варіантів для декору подібних десертів.

Інгредієнти:

 • 3 білка
 • 95 г. цукру
 • 155 г. вершкового масла

 

Спосіб приготування:

 1. Прогріти на водяній бані, безперервно помішуючи.
 2. Коли цукор повністю розчиниться, а маса загусне, каструлю знімають з вогню і збивайте крем міксером до стійких піків.
 3. На це піде не менше 10 хвилин.
 4. Потім поступово додають масло, розм’якшене при кімнатній температурі.
 5. Міксер краще переключити на низькі обороти і продовжити збивання, поки крем не стане абсолютно гладким і блискучим.
 6. Квіти відсаджують на шматочки пергаментного паперу з допомогою кондитерського мішка, потім відправляють в морозилку приблизно на 15 хвилин.
 7. Після цього їх буде легко перенести на торт.

Ще один популярний варіанти крему ЧІЗ КРЕМ.

Це- ніжний крем, який добре тримає форму, володіє меншою жирністю.

Інгредієнти:

 • 200г .вершкового масла
 • 200г.сиру маскарпоне
 • 100г. цукрової пудри
 • Цедра лимона, коньяк (за бажанням)

Спосіб приготування:

 1. Збити міксером усі інгредієнти до однорідної консистенції.

Send this to a friend