Выбрать страницу

                           Історії успіху випускників

         Перших Кулінарних Курсів

Віктор Староста

Віктор завжди любив готувати, але сприймав кулінарію лише як хобі. Проте у 26 років він зрозумів, що кулінарія – це дійсно те, що йому подобається та приносить задоволення. Тому Віктор вирішив не витрачати даремно час, а почати займатися улюбленою справою. Не маючи професійної освіти та досвіду, Віктор працював у піцерії, дуже швидко вчився та добре зарекомендував себе у рідному містечку. Але чоловік вирішив вийти на більш професійний рівень, тому записався до нас на курс від Дмитра Дударенка.

Курси Віктору дуже сподобалися. Він дізнався багато нюансів, які не зміг би опанувати без допомоги шефа-кондитера. Чоловік дуже вдячний Дмитру Дударенку за його професійні поради та, звісно ж, організаторам курсу, які підтримували Віктора на його шляху до успіху. Саме курс від Дмитра Дударенка був основним поштовхом до відкриття власної кондитерської.
Віктор знайшов свою однодумницю – Ярославу Павлюк, разом з якою вони приступили до відкриття кондитерської “Mr. Cake”. Спочатку вони зовсім не розуміли, яке приміщення потрібно, яка техніка і взагалі з чого починати. Але тут Віктору та Ярославі дуже пригодилися знайомства з кулінарних курсів. Андріана Паньків (наш старший координатор) допомогла їм з організаційними питаннями.
Тож якщо ви будете в містечку Іршава, то обов’язково завітайте в кондитерську казку Віктора Старости!

Інна Співак

Ми дуже раді, коли учасники наших курсів досягають успіху! Тому хочемо поділитися з вами історією Інна Співак, яка є засновницею Кондитерської-кав’ярні «Вільямс».

Інна давно мріяла відкрити власну затишну кав’ярню. Про кондитерську навіть і не думала, адже ніколи не займалася кондитерською справою. Мала дві вищі освіти, багато працювала в офісі, та й не було часу для того, щоб здійснювати свою давню мрію.

Але, як то часто буває, Інні набридло одноманітне життя і захотілося спробувати щось нове. Гортаючи соціальні мережі, випадково побачила рекламу кондитерських курсів та й вирішила, що це знак! Довго не думаючи, зареєструвалася на курс та зробила перший крок на шляху до своєї мрії.

Курс від Дмитра Дударенка Інні дуже сподобався. Дівчина згадує, що Дмитро виявився дуже хорошим викладачем та зміг передати учасникам свою любов до кондитерського мистецтва і надихнути на створення нових шедеврів. Під час курсу Інна навчилася випікати багато смачних десертів, але на цьому не зупинилася: продовжувала вивчати нові рецепти та удосконалювати свої вміння. Кондитерська справа настільки захопила дівчину, що вона вирішила – потрібно діяти та перетворювати хобі у справу свого життя! Так і появилася ідея створення кондитерської-кав’ярні.

Зараз Інна є власницею Кондитерської-кав’ярні «Вільямс», яка знаходиться у центрі Тернополя. Якщо будете в Тернополі, обов’язково завітайте в кондитерську за адресою вул. Листопадова, 8