Дзеркальне покриття використовують для декорування мусових тортів та тістечок. Для бісквітних тортів це покриття не підійде, тому що поверхня бісквіту не є ідеально гладкою – глазур на неї не ляже.

Інгредієнти:

  • глюкоза 300 гр
  • цукор 300 гр
  • вода 150 гр
  • згущене молоко 200 гр
  • желатин 20 гр
  • шоколад 300 гр

Якщо ви вирішили приготувати дзеркальну глазур – треба розуміти, що “на око” приготувати її не вийде. Вам обовязково потрібен кухонний термометр, ваги та ручний погружний блендер.

Крок 1

Желатин замочити в холодній воді. В пропорції 1:6, тобто на 20 грам желатину ви берете 120 грам води

Крок 2

Згущене молоко , шоколад та набухший желатин викладіть в високу тару (щоб було зручно збивати ручним погружним блендером)

Крок 3

Цукор, глюкозу, воду доведіть до кипіння. Треба щоб маса стала однорідною. Вилийте на згущене молоко, шоколад та розмочений желатин. Додайте барвник.

Крок 4

Пробийте ручним міксером. Щоб всі інгредієнти змішались в гарну однорідну масу. Залиште глазур на ніч в холодильнику (накрийте харчовою плівкою вконтакт, тобто щоб плівка торкалась всієї поверхні глазурі)

Крок 5

Дістаньте глазур з холодильника, зніміть харчову плівку. Розігрійте в мікрохвильовці короткими імпульсами(!!!) або на паровій бані.

Крок 6

Робоча температура глазурі –  35- 37С. Тобто покривати торт треба коли ви розігріли глазур до цієї температури. Увага!!!
Покривати такою глазур’ю можна тільки замерзші в камінь вироби – тобто для початку підготуйте робоче місце, саму глазурь, а вже потім діставайте виріб з морозильної камери.