Дзеркальна глазурь. Основні помилки при приготуванні та нанесенні.

Дзеркальна глазур для тортів — це приголомшливе фінішне покриття, яке в правильному виконанні може бути самостійним декором вироба, до якого не треба ніяких додаткових елементів. Але, не дивлячись на те, що вже дуже багато написано і сказано, дзеркальна глазур для тортів все одно залишається справжньою проблемою для багатьох кондитерів-аматорів.

Основні проблеми, з якими можна зіткнутися:

1. Глазурь повністю стікає з боків торта, можливі причини:

·        Торт був погано промороженийЯкщо в часі ви обмежені і шокової заморозки у вас немає, то краще вибирати муси на темному шоколаді — вони застигають швидше, на відміну від білого.

·        Торт встиг підтанутиЧи торт не встиг підтанути вже після того, як ви дістали його з морозилки? ·        Температура глазурі більше ніж 38 градусів або вона занадто рідкаВ таких випадках глазурь просто не затримається на боках торта, коли ви будете його поливати.

·        Желатин не встиг спрацювати повністю.Для того, щоб желатин почав працювати на повну силу необхідно мінімум 6 годин, саме тому глазур готують заздалегідь (зазвичай лишають її на ніч).

2. Глазурь занадто густа і залишає хвилі на торті

·        Глазурь не доведена до робочої температури (35-38 градусів)Приготувати глазурь та покрити нею торт в вас не вийде без кухонного термометра. 3. При покритті торта на глазурі з’являються бульбашки.

·        Пузирьки не з’являються в глазурі самостійно, вони потрапляють туди при приготуванні. Тому при взбиванні будьте уважні — блендер тримаємо під кутом приблизно 45 ° і повністю погружаємо його в глазурь, щоб не запускати зайве повітря. Візуально ви помітите, як утворюється воронка, яка засмоктує бульбашки (при неправильному використанні блендера їх кількість буде збільшуватися). Зверніть увагу, що блендер потрібно включити на мінімальну швидкість.

Перед використанням треба акуратно підігріти глазурь до робочої температури (35-38 градусів) і пробивати її блендером тоді, коли вона розтанула по краях ємності, але є ще шматок застигшої маси по середині. Так треба робити для того, щоб не перегріти покриття вище робочої температури в 38 градусів.

Доречі всі ці моменти і нюанси приготування та декорування сучасних тортів будуть розкриті в нашому онлайн-курсі, який стартує вже 27 березня

Смачного!
                                                                                     Для того, щоб дізнатись ще більше підписуйтесь на наш канал Telegram