Частина 2. З чого роблять макаронс?

 

Всі ми любимо цей хрускіт печива, і водночас ніжність структури цього десерту. Ви догадуєтесь який це секретний  десерт? Так, це Макарон! Чому загадковий, бо виникає багато секретів у приготуванні. Яку муку, які білки, і що таке макаронаж, а градусник для чого… Саме тому ми вирішили вам допомогти в цьому питанні та скласти список необхідних речей для приготування макаронс.

Майстер Клас «Вечір Макаронс»  — передбачає повністю практичний формат. Кожний учасник готує меренгу, тісто, та проробляє усі етапи приготування цього французького виробу. Готує ганаші та інше наповнення і звичайно цю смакому забирає з собою.

  1. Мигдальне борошно.

Багато радять робити  самим – купувати мигдаль, замочувати, сушити, знімати шкірку, перемелювати в кавомолці та інше. Але 10-15 макаронс не коштують таких мук, щоб ще і борошно робити самим. Краще купіти.

Якщо потрібна у цьому допомога, залишіть коментар «Де купити борошно?» і ми вам допоможемо).

А ще макаронс можна робити не лише з мигдального борошна, наприклад з фундукового, арахісу та іншого. Секретами ділимось на нашому  МК «Вечір макаронс»!

 

2. Точність

Використовуйте точну вагу, ніяких мірних ложок, склянок і вимірів «на око». Ставимо чашку на вагу, обнулюємо і починаємо просівати борошно через середнє сито (розмір комірки 1-1,5 мм). Ми робимо це для того, щоб в тісто не потрапили занадто великі частинки горіхів, які вплинуть на текстуру (особливо зовнішню поверхню).

  1. Білок.

Найкраще використовувати яйця кімнатної температури, тобто дістати з холодильника приблизно за дві години до початку роботи. Відокремлюємо білки від жовтків. У кожного свій спосіб.

Не допускається попадання жовтка, води і жиру в білки.

  1. Мішок з насадками.

Для макаронс використовуються насадки з круглим отвором 10-15 мм.

  1. Пергамент з трафаретами

Простий варіант – пергамент. Змалювати чарку яскравим маркером і потім перевернути пергамент. Діаметр беріть як подобається – від 3 до 4 см. Намалювати в шаховому порядку – це потрібно для кращої циркуляції повітря – рівномірне нагрівання – запорука успіху.

  1. Силіконовий чи тифлоновий коврик

Зазвичай макаронс випікають на силіконовому коврику, завдяки ньому макаронс добре розтікаються і мають круглу форму. Також, в порівнянні з пергаментом добре відстають після випікання.

  1. Обов’язково використовуйте термометр, без нього у вас нічого не вийде. Градус туди або назад і буде провал. Вам він потрібен для заварювання сиропу на італійську меренгу, а у даному випадку нам потрібно його довести до 118 градусів. Ця меренга вважається стійкою.

Ще один приємний бонус! Якщо вам цікаво де ми купляємо кондитерські мішки, коврики та градусники для наших майстер класів, тоді пишіть в коментарях «Де купити!» і ми вами поділимось секретами.)

  1. Духова шафа

Для випікання макаронс потрібно електрична духовка без конвекції (без обдуву), або ж з мінімальною. Особливість у випіканні: нагріваєте духовку до 160 градусів, після сушки поставили протвінь в духовку і зразу ж зменшили до 145 градусів.

Що до цього пункту, тут важливо розуміти вашу духовку), нагрівається краще зверху чи знизу, чи тримає температурний режим.

На Майстер Класі «Вечір Макаронс» Учасник отримує: Робочий зошит з рецептами, інгредієнти, продукти, приладдя для випікання та всі необхідні матеріали. Після закінчення учасник отримує сертифікат про проходження курсу.