Ну що ж, поговоримо про те, що обов’язково треба мати на кухні, щоб почати творити солодкі шедеври.

Тут ми розповімо вам про той базовий інвентар, без якого можна навіть не приступати до роботи. А вже про інші помічники на кухні ви дізнаєтесь згодом, коли почнете багато працювати в цій сфері і самі розуміти, що вам треба, а без чого можна і обійтись.

І так:

✔ Блендер погружний.

Застосовується для приготування начинок і мусів, глазурі. Для досягнення більш м’якої, однорідної, гладкої, рівномірної текстури дуже часто інгредієнти необхідно пробивати блендером, завжди намагаючись не вводити зайве повітря.

✔ Кільця металеві.

Необхідні для випікання бісквітів, заморожування начинок для тортів і самих тортів.

✔Терка для цедри.

Гостра терка незамінна для нарізки цедри, мускатного горіха і шматочків сиру Грюйер. До того ж вона навряд чи займає багато місця і коштує дорого.

✔ Термометр.

Якщо в рецепті вимагають суворого дотримання температури, значить, на це є причина, тому важливо притримуватись саме рецептурних значень.

✔Силіконовий (або тефлоновий) коврик для випічки.

Багаторазові силіконові коврики відмінно підійдуть для випічки. Нанесіть на них тісто в потрібній формі, поставте на деко і все – можна пекти. Вони легко чистяться і випускаються з рельєфом або розмітками, наприклад, кружечками, щоб зробити ідеально рівні макаронси.

✔Скребки і шпателі.

Якщо ви збираєтеся працювати з кремом, ці інструменти вам необхідні.

✔Ваги.

Професійний кондитер підтвердить: аби отримувати однакові результати, заміряйте вагу всіх інгредієнтів. До того ж в рецептурах завжди вказують вагу таких інгредієнтів, як, наприклад – пектин, агар або желатин, які обов’язково мають бути виміряні точно до грама, інакше виріб може просто не вийти. Кухонні ваги легкі для очищення і випускаються в різних кольорах, тому підібрати відповідні під інтер’єр кухні – не проблема.

✔Ресторанні миски.

Такі миски легше, ширше і краще переносять температури, ніж домашні. Це дуже важливо, коли розтоплюєте шоколад, збиваєте вершки або готуєте ганаш. У цих мисках також набагато зручніше перемішувати інгредієнти, що важливо, наприклад, для випічки макаронс.

✔Сито для борошна

Це дуже важливий інструмент на кухні, в багатьох виробах треба використовувати просіяне борошно, щоб наситити його повітрям. Також для приготування макаронс вам треба буде просіювати мигдальне борошно та цукрову пудру.

✔Кондитерські мішки і насадки

Саме кондитерський мішок та насадка- це той інструмент, який допомагає створювати більшу частину тих кондитерських шедеврів, якими ми захоплюємося. Зробити завитки, зірки, листочки, троянди та інші квіти ви зможете трохи потренувавшись. Мішки і насадки продаються в наборах і окремо. Можна купити одноразові кондитерські мішки, силіконові багаторазового використання або зробити мішок з ацетатної плівки.

✔Лопатки і пензлик.

Силіконовою лопаткою зручно вимішувати тісто і крем. Пензлик з силікону – річ незамінна.

Бажаємо вам творчіх успіхів!)

Send this to a friend