Выбрать страницу

Ну що ж, поговоримо про те, що обов’язково треба мати на кухні, щоб почати творити солодкі шедеври.

Тут ми розповімо вам про той базовий інвентар, без якого можна навіть не приступати до роботи. А вже про інші помічники на кухні ви дізнаєтесь згодом, коли почнете багато працювати в цій сфері і самі розуміти, що вам треба, а без чого можна і обійтись.

І так:

✔ Блендер погружний.

Застосовується для приготування начинок і мусів, глазурі. Для досягнення більш м’якої, однорідної, гладкої, рівномірної текстури дуже часто інгредієнти необхідно пробивати блендером, завжди намагаючись не вводити зайве повітря.

✔ Кільця металеві.

Необхідні для випікання бісквітів, заморожування начинок для тортів і самих тортів.

✔Терка для цедри.

Гостра терка незамінна для нарізки цедри, мускатного горіха і шматочків сиру Грюйер. До того ж вона навряд чи займає багато місця і коштує дорого.

✔ Термометр.

Якщо в рецепті вимагають суворого дотримання температури, значить, на це є причина, тому важливо притримуватись саме рецептурних значень.

✔Силіконовий (або тефлоновий) коврик для випічки.

Багаторазові силіконові коврики відмінно підійдуть для випічки. Нанесіть на них тісто в потрібній формі, поставте на деко і все — можна пекти. Вони легко чистяться і випускаються з рельєфом або розмітками, наприклад, кружечками, щоб зробити ідеально рівні макаронси.

✔Скребки і шпателі.

Якщо ви збираєтеся працювати з кремом, ці інструменти вам необхідні.

✔Ваги.

Професійний кондитер підтвердить: аби отримувати однакові результати, заміряйте вагу всіх інгредієнтів. До того ж в рецептурах завжди вказують вагу таких інгредієнтів, як, наприклад — пектин, агар або желатин, які обов’язково мають бути виміряні точно до грама, інакше виріб може просто не вийти. Кухонні ваги легкі для очищення і випускаються в різних кольорах, тому підібрати відповідні під інтер’єр кухні — не проблема.

✔Ресторанні миски.

Такі миски легше, ширше і краще переносять температури, ніж домашні. Це дуже важливо, коли розтоплюєте шоколад, збиваєте вершки або готуєте ганаш. У цих мисках також набагато зручніше перемішувати інгредієнти, що важливо, наприклад, для випічки макаронс.

✔Сито для борошна

Це дуже важливий інструмент на кухні, в багатьох виробах треба використовувати просіяне борошно, щоб наситити його повітрям. Також для приготування макаронс вам треба буде просіювати мигдальне борошно та цукрову пудру.

✔Кондитерські мішки і насадки

Саме кондитерський мішок та насадка- це той інструмент, який допомагає створювати більшу частину тих кондитерських шедеврів, якими ми захоплюємося. Зробити завитки, зірки, листочки, троянди та інші квіти ви зможете трохи потренувавшись. Мішки і насадки продаються в наборах і окремо. Можна купити одноразові кондитерські мішки, силіконові багаторазового використання або зробити мішок з ацетатної плівки.

✔Лопатки і пензлик.

Силіконовою лопаткою зручно вимішувати тісто і крем. Пензлик з силікону — річ незамінна.

Бажаємо вам творчіх успіхів!)

Paste your AdWords Remarketing code here

Send this to a friend

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: