7 Хитростей на Кухні, Про Які НЕ Знає Навіть Ваша Мама

А і справді , не знала !?

Зберігайте собі,  діліться з друзями та розповідайте рідним.

Кожен з нас обожнює чистоту, порядок та охайність. Але не завжди в домашніх умовах нам виходить зробити це належним чином. КУХНЯ – це особливе місце. Більшість жінок на ній проводить половину дня. І саме для Вас ця стаття.

Сьогодні ми для Вас підготували 7 хитростей, як правильно мити та очистити посуд від бруду, накипу, плям та надати йому бездоганного блиску.

  1. Плями на фарфоровому посуді видаляють теплою водою з додаванням нашатирного спирту.
  2. При митті посуду з кришталю можна вживати соду. Її потрібно мити теплою водою (але не гарячої) з додаванням синьки. Тоді кришталь збереже свій блиск.
  3. Ще один спосіб миття кришталевого посуду: помивши в холодній воді, протерти посуд шерстяною ганчірочкою з підсиненим синькою крохмалем. Від гарячої посуд з кришталю набуде не прозорого кольору і покривається сіткою з дрібних «зморшок»!
  4. Скляні вази будуть блищати, як кришталеві, якщо їх спочатку вимити в теплій солоній воді, а потім сполоснути холодною.
  5. Ножі можна «оновити», почистивши лезо сирою картоплею або декількома краплями лимонного соку. Ножі не рекомендується мити гарячою водою – вони від цього затуплюються.
  6. Ложки зі срібла і мельхіору миють холодною водою з додаванням невеликої кількості нашатирного спирту.
  7. Нагар зі сковорідок і каструль можна зчистити наступним способом: подрібнити на маленькі шматочки, в велику каструлю господарське мило, скласти в неї каструльки і сковорідки, залити водою і прокип’ятити. Весь бруд відійде і потрібно буде тільки прополоскати посуд.

Ми надіємося, що ця інформація для Вас стане дійсно корисною! А Ваша кухня перетвориться на Ваше улюблене місце, для проведення вільного часу.

Читайте також на нашому  блозі: Як правильно вибрати кухонний ніж?; Що ж таке Тартар?; Секрети Української кухні.Все це та багато іншого на : culinar-academy.com