5 кулінарних помилок, які заважають вашим стравам бути ідеальними!

Кожному з нас знайомі кулінарні невдачі – макарони, що приклеїлись; м’ясо, яке нагадує шматок старої гуми; погано запечені пироги  і ще мільйон «шедеврів», які змушують розчаровуватися в своїх можливостях.

Курс Європейської кухні включає 10 занять, кожне з яких має свою тематику, так це: закуски, салати, супи та бульйони, соуси французької кухні, птиця, м’ясо, риба та ін. Під час заняття учасник опановує основи кулінарії, правила роботи з продуктами, спеціями, принципи приготування м’ясних, рибних страв, вміння поєднувати інгредієнти.

Ми зібрали для вас кілька типових помилок початківців кухарів, позбувшись від яких ви перетворитеся на гуру кулінарії.

  1. Пасерувати цибулю і моркву одночасно.

Одна з найпоширеніших помилок при створенні пасеровки для супу (яку помилково називають «засмажкою») – класти цибулю і моркву на сковорідку одночасно. Насправді в першу чергу потрібно покласти цибулю, почекати, поки вона почне ставати прозорою, і тільки потім додати моркву. Секрет простий: всупереч поширеній думці, цибуля готується довше, а  якщо підгорає – набуває гіркуватий смак, який передається вашій страві.

Формат навчання курсу ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ -це поєднання практики та теорії, на занятті учасник отримує теоретичні знання та має можливість узяти участь у приготуванні страв.

  1. Запікати картопля відразу після того, як її нарізали.

Запечені дольки картоплі з хрусткою скоринкою виглядають дуже апетитно, здебільшого на зображенні. На практиці ж добитися такої скоринки буває дуже складно. Однак якщо вимочити часточки пару годин у холодній воді перед тим, як викласти їх на деко, то зайвий крохмаль зійде, і після запікання картопля буде виглядати точно як на сторінках кулінарних журналів.

Читайте також: 10 порад, як зварити ідеальну каву

  1. Гасити соду оцтом.

Незважаючи на те, що цей прийом використовували ще наші бабусі, практичного сенсу в ньому немає. При гасінні весь вуглекислий газ, який і повинен був надати тісту легкості, йде в повітря, а ось за підняття тісту відповідає та сода, яка в процесі цього хімічного досвіду залишилася непогашеною. В одному із старовинних рецептів для додання тісту легкості рекомендують використовувати такий прийом:  в 1 / 4 склянки води розчинити ложку соди, а в іншому стакані з такою ж кількістю води – чайну ложку лимонної кислоти, а потім додати в тісто.

Учасник отримує на курсі ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ: Робочий зошит з рецептами, інгредієнти, продукти, приладдя для випікання та всі необхідні матеріали; Протягом навчання та після проходження курсу учасник має онлайн підтримку кондитера та організаторів курсу;  Після закінчення учасник отримує сертифікат та рекомендації щодо працевлаштування за бажанням. 

  1. Нарізати цибулю заздалегідь.

Дрібно нарізана цибуля дуже швидко стає гіркою, тому і страви з нею, теж починають гірчити. Те ж саме може статися, якщо різати цибулю тупим ножем. Тому шинкувати цибулю потрібно прямо перед закладкою в страву, і тільки гостро наточеним ножем.

  1. Варити вироби з тіста у невеликій кількості води.

Макарони, пельмені, вареники та інші продукти з тіста обов’язково потрібно варити у великій кількості води. Якщо води буде мало, то тісто може перетворитися в «клей», і тоді на місці  апетитної страви –  ви отримаєте щось, що найменше нагадує смачну їжу. Крім того, макарони або пельмені будуть прилипати не тільки один до одного, але і до стінок  та дна каструлі, а відмивати її – задоволення ніякого.

Кому буде корисний курс ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ: Для осіб, які лише починають вивчати кулінарну справу; Для осіб, які готують вдома; Для тих, хто займається професійно.

ЯКЩО У ВАС ВИНИКАЮТЬ ПИТАННЯ, ЗАДАЙТЕ ЇХ НАШИМ ШЕФ — КУХАРЯМ (у коментарях, нижче).