Поради, як заварити ідеальну каву у себе вдома!

1. Чиста вода
Щоб зварити смачну каву, вам знадобиться чиста вода. Відразу забудьте про воду з-під крана, якщо хочете отримати ідеальний ароматний напій.

Курс Європейської кухні включає 10 занять, кожне з яких має свою тематику, так це: закуски, салати, супи та бульйони, соуси французької кухні, птиця, м’ясо, риба та ін. Під час заняття учасник опановує основи кулінарії, правила роботи з продуктами, спеціями, принципи приготування м’ясних, рибних страв, вміння поєднувати інгредієнти.

2. Не поспішайте
Якщо ви варите каву в турці – завжди ставте найменший вогонь. Звичайно, що хочеться якомога швидше зробити перший ковток, але поспіх тут ні до чого. Запам’ятайте – кава вариться довго.

3. Турка з вузькою шийкою
Якщо хочете зварити смачну каву, використовуйте турку з вузькою шийкою. Тоді кава вийде більш ароматною.

Читайте також: 5 способів соління САЛА

4. Додайте сіль
Так-так, саме сіль. Зрозуміло, що не ложку, а буквально 2-3 невеликих кришталика. Відчуватися в смаку кави – вона не повинна, фішка тут в тому, що сіль якимось незрозумілим чином сприяє підсиленню аромату кави. Доказано вченими!

5. Імбір
Сипте зовсім небагато, різницю відчуєте однозначно. І сіль, і імбир додавайте, тоді коли ще в турці не залили каву водою.

Формат навчання курсу ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ -це поєднання практики та теорії, на занятті учасник отримує теоретичні знання та має можливість узяти участь у приготуванні страв.

6. Цукор
Використовуйте коричневий цукор і додайте не дуже багато.

7. Помол кави
Експериментуйте з помолом кави. Різниця в смаку помітно відчувається.

8. Не дайте каві закипіти
Це головне правило, як тільки утворилася зверху щільна кірочка і починає активно підніматися – зніміть турку з вогню. Зачекайте хвилину, і потім повторіть так три рази. Якщо ця корочка зруйнується, то і весь аромат, накопичений під нею, відповідно піде і доведеться починати все з спочатку.

9. Кава в зернах
Вирішили зварити смачну каву? Використовуйте тільки якісну каву в зернах, відразу забудьте про мелену. Змеліть зерна самостійно, а якщо немає кавомолки то в великих магазинах, як спеціалізуються на каві – можна помолоти.

 Учасник отримує на курсі ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ: Робочий зошит з рецептами, інгредієнти, продукти, приладдя для випікання та всі необхідні матеріали; Протягом навчання та після проходження курсу учасник має онлайн підтримку кондитера та організаторів курсу;  Після закінчення учасник отримує сертифікат та рекомендації щодо працевлаштування за бажанням. 

10. Дайте відстоятися
Як тільки кава буде готовою, не потрібно відразу розливати її в чашки. Дайте їй відстоятися секунд 30 хоча б. Так вона набуде більш однорідної консистенції та вбере у себе усі аромати та смаки.

Кому буде корисний курс ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ: Для осіб, які лише починають вивчати кулінарну справу; Для осіб, які готують вдома; Для тих, хто займається професійно.

ЯКЩО У ВАС ВИНИКАЮТЬ ПИТАННЯ, ЗАДАЙТЕ ЇХ НАШИМ ШЕФ — КУХАРЯМ (у коментарях, нижче).