Питання та відповіді

Як відбувається реєстрація на курс?
— Для реєстрації на курс учаснику потрібно залишити електронну заявку на нашому сайті, після чого з ним зв’яжеться координатор та узгодить всі деталі проходження курсу.

Як проходять курси?
— Учасник на будь-якому курсі чи майстер класі долучається до приготування страв, десертів. Кухар чи кондитер розповідає усі нюанси приготування страв чи десертів від підготовки інгредієнтів до подачі та оформлення виробу. Під час навчання учасник може ставити усі питання, які цікавлять по даній тематиці та не тільки.

Де проходять курси?
— Курси в офлайн режимі проходять за адресою місто Львів, вул. Дж. Дудаєва .

— Онлайн курси для учасників доступні на особистій платформі нашого сайту, де учасник має можливість переглядати відеоматеріали та отримати теоретичний матеріал.

Яка вартість курсу?
— Вартість курсів включає все необхідне для навчання, тобто інгредієнти, продукти, приладдя, техніка. Також учасник отримує власний рецептурний блокнот.

Як здійснюється оплата?
— Оплата здійснюється готівковим та безготівковим способом. Оплата здійснюється в два етапи: спочатку аванс , а решта суми в день старту навчання.* аванс не повертається, якщо учасник не повідомляє про свою відсутність пізніше, ніж за 5 робочих днів до початку курсу

Чи учасник може спробувати , те що приготує на курсі чи на майстер класі?
— Так, учасник приготовлені страви дегустує або за бажання може забрати їх з собою.

Чи надаємо ми житло під час навчання?
— Учасник отримує контакти перевірених ріелторів, готелей та хостелів.

Хто проводить курси?
—  Наші курси проводять практикуючі шеф-кухарі та шеф-кондитери в залежності від обраного курсу.

Що отримує учасник після завершення курсів?
— Учасник після завершення курсів отримує внутрішній сертифікат та рекомендації щодо працевлаштування в заклади-партнери.

Paste your AdWords Remarketing code here