Алкоголь та десерти від Дмитра Дударенка!!!

Солодко і П’яно Або В Яких Відносинах Складаються Алкоголь та Десерти

Стаття з блогу Дмитра Дударенка.

Кондитерський Курс «Сучасна кондитерська справа» буде корисним для осіб, які лише починають вивчати кондитерську справу: на курсі вивчаються базові навики роботи з тістом, кремами, кондитерськими інгредієнтами та продуктами, робота з кухонним інвентарем та приладдям;  Для осіб, які випікають вдома:учасники матимуть можливість поділитись досвідом, та опрацювати проблемні моменти при випіканні на домашній кухні, отримають навики у приготуванні сучасних десертів та тортів.

Так, алкоголь часто вживається в приготуванні. Але при цьому його частка в тортах і десертах найчастіше прагне до нуля і додається найбільше з метою поліпшення смакових якостей. Тому якщо Ви дитина, вагітні або Вам найближчі 4 години треба вести машину, тоді для Вас питання «наявності алкоголю в крові» втрачає свою актуальність.
Мінімальна кількість алкоголю має свій вимір, а саме не більше 1 столової ложки на кілограм тіста. Свої п’янкі якості він втрачає під температурним впливом, але при цьому додає десерту особливої запашний і м’якості, яких було б неможливо досягти іншим способом.

Пропоную розглянути варіанти додавання алкоголю на тих чи інших етапах приготування:

1.В тісто
Алкоголь додається тільки в пісочне тісто. Від цього воно тільки виграє — стає розсипчастим, але при цьому ніби тане в роті. В кондитерській ми робимо тісто на Наполеон з додаванням пива.
Також, знаю, господині часто роблять на швидку руку хмиз, смажені шматочки тіста, які при додаванні алкоголю стають хрусткими та більш золотистими.
2.В готовий корж
Алкоголь можна використовувати на всіх етапах приготування тортів. Що стосується коржів, то він фігурує в просочуванні: в цукровий сироп додається трохи коньяку для більшого аромату.

Читайте також:9 порад ПОЧАТКІВЦЯМ кондитерам від Дмитра Дударенка

3.В крем
Ми додаємо трохи лікеру в вершковий крем для деяких начинок. Також в асортименті кондитерської «Paris» є начинки, в яких використовується кулі як одна з прошарків. Для підкреслення його фруктово-ягідної ноти у нас додається крапля кальвадосу.
Коли душа бажає свята

Під час навчання на майстер-класі «Французькі десерти від Дмитра Дударенка» , для тих хто лише починає відкривати для себе кондитерську справу — зрозуміє важливі техніки та принципи приготування французьких десертів

 

Тепер перейдемо до спиртного до десертів. Що ж подавати, коли чаю і кави з какао не хочеться, а душа бажає свята? Тоді я б радив вибирати солодкі десертні вина (на те вони й десертні) або напівсухе шампанське. Вони підходять майже до всіх страв і не будуть перебивати смак десерту, даючи Вам можливість його оцінити. Ідеально підходять до лимонних десертів, оскільки створюється дуже цікавий контраст.
Якщо Ви вибрали фруктовий десерт, наприклад, тарталетки або муссовий торт з ягодами, тоді варто подати сухі вина. Вони свіжі та мають чистий смак, тому ідеально поєднуються з солодощами такого роду. Також особисто я б порадив серед них вибрать Айсвайн (вино, яке виготовляється з перезрілого винограду і потрапило під перші заморозки, воно має медовий смак і досить солодке) і мускат.

Ну а якщо Ви все-таки схиляєтеся до кави, додайте пікантності йому і десерту за допомогою лікеру. Він подається в чарці до чашки з напоєм і торту «Прага», і не дивлячись на солодкість першого і другого, поєднання було просто дивовижним.
Мені особисто завжди здавалося складним вибрати що подавати до тонких і запашних десертів, таким як мілсвей або Павлова, наприклад. Але оскільки я працював в ресторані з сомельє, він завжди радив вибирати ті напої, які здаються Вам м’якими, тому мій вибір припав на Сангрію та Проссеко.
Кондитерська «Paris» — за розумне вживання спиртного. Повторюся, що це стосується і наших десертів. Ми завжди відчуваємо міру, і тому якщо хочете спробувати смачний запашний торт, тоді завжди раді Вам.

Під час навчання на майстер-класі «Французькі десерти від Дмитра Дударенка»  учасники дізнаються що таке конфі, як приготувати ідеальне пісочне тісто, зробити муси з різними смаками, надати бісквіту індивідуального смаку, навчитись декорувати у сучасних стилях, і звичайно ж дізнаються усі секрети приготування всіма відомого печива макаронс.

Келих за Вас!

Paste your AdWords Remarketing code here